Geçici Koruma Kimlik Belgesi Kayıp ilanı vermek

Geçici Koruma Kimlik Belgesi Kayıp ilanı vermek

Geçici Koruma Kimlik Belgesi Kayıp ilanı

Geçici Koruma Kimlik Belgesi Kayıp ilanı vermek istiyorum diyorsanız en doğru yerdesiniz. Gazeteye kayıp geçici koruma kimliklerin ilanını vermek için bizi arayınız. Whatsapp telefonumuz 0544 271 31 11 nolu telefon ile ilanınızı gönderebilir veya bizi arayabilirsiniz.

Geçici koruma kimlik belgelerinizin kayıp ilanlarını vermek için İstanbul, Ankara ve tüm Türkiye’den bizi aramanız yeterlidir. Hürriyet’e, geçici koruma kimlik belgelerin kayıp ilanı verme işlemlerini buradan yapabilirsiniz. Bütün gazetelere kayıp ilanı alınmaktadır.

Kayıp ilanlarınızı vermek ve gazeteler de yayınlatmak, yabancı kimliklerin yenisinin çıkarılması için gazeteye kayıp yabancı kimlik ilanlarının verilmesi gerekmektedir. Gazete kayıp ilanı ajansımız ile tüm gazetelere geçici kimlik ilanı verme işlemlerinizi günün her saati bizi arayıp yapınız. Siz de aşağıdaki gibi geçici koruma kimliklerinin kaybolması durumunda gazete ilanı verme işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Geçici Koruma Kimlik Belgesi Kayıp ilanı vermekGeçici Koruma Kimlik Belgesi Kayıp ilanı vermek

Geçici koruma kimlik belgesi Kayıp ilanı vermek ve Örnekleri

İstanbul valiliğinden aldığım 99693181028 numaralı geçici koruma kimliğimi kaybettim. Hükümsüzdür. Mohammad Maher ALAKHDAR

GEÇİCİ koruma kimlik belgemi kaybettim. Hükümsüzdür. NABELA BAKORA/ TC 99016468294

GEÇİCİ koruma kimlik belgemi kaybettim. Hükümsüzdür. HATİCE ALİ/ TC 99031911430

İlgili Mesajlar

Geçici Koruma Kimlik Belgesi Kayıp ilanı vermek

10

Oca
Milli Eğitim Bakanlığı Kayıp ilanı vermek

Milli Eğitim Bakanlığı MEB kimlik kartı kayıp ilanı vermek

Milli Eğitim Bakanlığı Kimlik kartınızı kaybetmiş olabilirsiniz kısacası M.E.B. olarakta geçen kimlik kartlarınızı kayıp ilanlarını mutlaka vermeniz gerekmektedir yapmanız gereken Telefon numaramızı arayarak ilanınızı kolayca veya canlı destek hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.