Telif Hakkı ve Fikri Mülkiyet

21

Eyl

Hürriyet Seri İlan Merkezi bu Web Sitesinde yayınladığı bilgileri ticari amaç gütmeksizin doğrudan kullanmak üzere kopya etmenize izin vermez. Ancak, kopyalamak istediğiniz içeriklerin, kopyaların hepsi bu Web Sitesinde yer alan ve o malzemenin içerdiği tüm telif hakkı ve diğer mülki uyarı ve sorumluluktan feragat haklarını aynen taşıyacaktır.

Burada yer alan hiçbir şey zımnen herhangi bir hukuki engel oluşturuyor veya Deniz Hukuk Bürosu veya bir üçüncü taraf’ın herhangi bir patent veya marka hakkı veya lisansını veriyor gibi yorumlanamaz. Yukarıda açıkça belirtilen durumlar dışında, burada yer alan hiçbir şey herhangi bir Deniz Hukuk Bürosu telif hakkı altında bir lisans veya hak veriyor gibi yorumlanamaz.

Yazar veya bilgi kaynağına bağlı olarak kelimeler Amerikan ya da İngiliz usulü yazılmış olabilir. Deniz Hukuk Bürosu bu Web Sitesinde yer alan üçüncü taraf markalarında hiçbir iyelik hakkı veya yakınlık iddiasında değildir. Bunun gibi üçüncü taraf markaları sadece ürün ve hizmetlerin asıl sahiplerini belli etmek için kullanılmış olup, bu markaların kullanımından Deniz Hukuk Bürosu’nun onlara sponsorluk ettiği veya onayladığı anlamı çıkarılmamalıdır.

Yayınlanmış herhangi bir Deniz Hukuk Bürosu dökümanına, dökümanın içeriğine ilişkin cevap vererek soru, yorum, öneri, veya benzeri geri besleme verisi içeren bilgi gönderen bir izleyici, bu bilgiye gizli bilgi muamelesi yapılmayacağını kabul eder. Deniz Hukuk Bürosu’nun bu tip bilgilere ilişkin hiçbir yükümlülüğü olmayacaktır ve bilgiyi üretme, kullanma, açıklama, ve başkalarına dağıtma hakkına sınırsız olarak sahiptir. Böyle bir bilgide yer alan herhangi bir fikir, konsept, know-how veya teknik, tarafımızdan herhangi bir amaçla kullanılabilir. Bu bilgiden, bu bilgiyi içeren bir ürün geliştirme, imal etme, ve pazarlama da dahil olmak üzere, ancak bununla da sınırlı kalmayarak faydalanabiliriz.