Hürriyet Seri İlan Merkezi

Hürriyet Seri İlan Merkezi 1990 yılından itibaren siz değerli dost ve müşterilerimize Türkiye’nin her yerinden ulaşıyor ve en çağdaş imkan ve olanaklar ile Türkiye genelindeki tüm gazete ve dergilerin reklam ilan kısımlarına zamanında, titizlikle , eksiksiz , ilkeli çalışma anlayışımız ile verilen ilanları elektronik ortamda düzenleyerek yayınını gerçekleştiriyoruz.

İlerleyen zaman ve koşullarda teknolojinin gelişmesine paralel olarak daha önceden uygulanan sistemlere internet ve bilişimin gelmesi ile reklam sektörü de hareketlenmiş ve hız kazanmıştır. Çağın gerektirdiği bilgi birikimine sahip olan firmamız artık bölgesel çalışmadan daha ziyade internet ortamında tüm Türkiye gazetelerine ulaşabilecek ve reklam verecek pozisyona gelmiş bulunmaktadır.

Vizyonumuz ve uğraş alanımız sadece Gazete seri ilan ve Gazete ile ilgili tüm reklam işleri olmaktadır. İlanın küçüğü yada büyüğü olmaz ilkesinden hareket ile her ilanın bir önem derecesi olduğunu düşünmekteyiz. Sitelerimiz üzerinden verilecek her türlü ilan en yetkili personel tarafından dizgilenir ve ilan aşamasının başlangıcından sonuna kadar her türlü bilgi dönüşü müşteriye yapılarak bilgilendirilmektedir.

Sitemizi ve firmamızı güvenle kullanabilir dost ve müşterilerinize güvenle önerebilirsiniz.

  • İlan verme süreleri İstanbul ve Ankara için saat 18:00 kadar. Diğer şehirlerin baskıya alınma süresi 13:00 kadar olmaktadır. Bu saatlerde verilen ilanlar ertesin gün ki gazetede yayınlanmaya başlar.
  • Formu doğru bilgiler ile doldurup bize gönderdiğin taktirde aynı gün içerisinde sizleri telefon ile geri arayıp onayınızı alıp ödemeyi gerçekleştirdikten sonra ertesi gün yayına almak için işleme koyarız. Eğer ilan süreleri dışında yapılmış ise 2 gün sonra yayına alınır.
  • Bizleri bu 0 (544) 271 3 111 numaradan arayarak yada internet sitemizden canlı destek ile iletişime geçerek gerekli bilgileri alabilirsiniz
Hakkımızda